BZX84J-C3V3,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,211
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 33
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 0
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 3.3 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F