BZX84-C24,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 71,484
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
MCC (Micro Commercial Components)
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Zener Diode 24 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB