BZX84-C10,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 11,639
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 16,320
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
MCC (Micro Commercial Components)
Comchip Technology
Zener Diode 10 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB