BZX84-A20,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 891
onsemi
onsemi
In Stock: 991
Zener Diode 20 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB