BZX384-C6V2,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 26,118
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,510
Datasheet
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
In Stock: 6
Rohm Semiconductor
Zener Diode 6.2 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323