BZX384-C24,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 10,000
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Comchip Technology
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 24 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323