BZX384-B47,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,940
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
onsemi
Rohm Semiconductor
In Stock: 941
Zener Diode 47 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323