C0805C153K5HACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 1,754
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 8,393
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 69
0.015 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)