ASSUHSSUH28W51
DigiKey Part Number
455-3583-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSUHSSUH28W51
Description
JUMPER SSUH-003T-P0.15 X2 2"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
2.00" (50.80mm)