ASSUHSSUH28W254
DigiKey Part Number
455-3562-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSUHSSUH28W254
Description
JUMPER SSUH-003T-P0.15 X2 10"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
10.0" (254.0mm)