O 10,0-JTP32CSV-F-K-3,3-1510-1015-LF | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | O 10,0-JTP32CSV-F-K-3,3-1510-1015-LF |
Description | XTAL OSC VCTCXO 10MHZ CLPSW |
Manufacturer Standard Lead Time | 20 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 10 MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Amplitude Control 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Output Clipped Sine Wave |
Mfr | Voltage - Supply 3.3V |
Series | Frequency Stability ±280ppb |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Current - Supply (Max) 3mA |
Base Resonator | Mounting Type Surface Mount |
Type | Package / Case 4-SMD, No Lead |
Frequency | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Function Amplitude Control | Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) |