H.FL75-2LP-084H-A-500
DigiKey Part Number
H5020-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H.FL75-2LP-084H-A-500
Description
COAX CBL H.FL TO H.FL 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial H.FL to H.FL 19.69" (500.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
H.FL75-2LP-084H-A-500 Models
Length
19.69" (500.00mm)
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
1.5 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
2nd Connector
H.FL Plug, Right Angle
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 254
Check for Additional Incoming Stock
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL H.FL TO H.FL 3.9"