H.FL75-2LP-084H-A-200
DigiKey Part Number
H.FL75-2LP-084H-A-200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H.FL75-2LP-084H-A-200
Description
COAX CBL H.FL TO H.FL 7.8"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial H.FL to H.FL 7.874" (200.00mm)
Length
7.874" (200.00mm)
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
1.5 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C