FX2CA-60S-1.27DSA(71)
FX2CA-60S-1.27DSA(71)
FX2CA-60S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10614-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA-60S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 60POS 1.27MM
Detailed Description
60 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder