FX2-60S-1.27SV(71)
FX2-60S-1.27SV(71)
FX2-60S-1.27SV(71)
DigiKey Part Number
H10533-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2-60S-1.27SV(71)
Description
CONN RECEPT STR 60POS 1.27MM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
60 Position Receptacle Connector Surface Mount Solder