DF63WA-2EP-3.96C is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Hirose Electric Co Ltd
In Stock: 0
Datasheet
2 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.156" (3.96mm)
Hirose DF63W  Series Connectors | Digi-Key Daily
DF63WA-2EP-3.96C
DigiKey Part Number
H125119-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DF63WA-2EP-3.96C
Description
CONN PLUG HSG 2POS 3.96MM
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
DF63WA-2EP-3.96C Models
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Number of Positions
Note
Contacts Sold Separately
Pitch
0.156" (3.96mm)