10-23-A-0304-C-4-08-4-T is available for purchase but is not normally stocked.
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 0
Datasheet
Molex
23 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 12.0" (304.8mm)
10-23-A-0304-C-4-08-4-T
DigiKey Part Number
2073-10-23-A-0304-C-4-08-4-T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10-23-A-0304-C-4-08-4-T
Description
1MM PITCH FFC, 23 CONTACTS, A TY
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
12.0" (304.8mm)
Packaging
Box
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)