10-23-A-0254-C-4-08-4-T-HF is available for purchase but is not normally stocked.
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 0
Datasheet
Molex
New Product
23 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 10.0" (254.0mm)
10-23-A-0254-C-4-08-4-T-HF
DigiKey Part Number
2073-10-23-A-0254-C-4-08-4-T-HF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10-23-A-0254-C-4-08-4-T-HF
Description
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 23 CO
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
23 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 10.0" (254.0mm) Halogen Free
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
10.0" (254.0mm)
Packaging
Bag
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)