AZ23C3V9-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 2,172
Datasheet
Direct
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
In Stock: 351
Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 3.9 V 300 mW ±5% SOT-23-3