CCSMA18-MM-141-8
DigiKey Part Number
744-1451-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA18-MM-141-8
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 8"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 8.000" (203.20mm)
Length
8.000" (203.20mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 89
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 59
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 10
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 120
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 64
COAX CABLE SMA TO SMA 7"