CCSMA18-MM-141-3
DigiKey Part Number
744-1446-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA18-MM-141-3
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 3.000" (76.20mm)
Length
3.000" (76.20mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 10
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 120
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 64
COAX CABLE SMA TO SMA 7"
In-Stock: 134
COAX CABLE SMA TO SMA 8"