UHF3-0.750-Y-67
DigiKey Part Number
492-UHF3-0.750-Y-67-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UHF3-0.750-Y-67
Description
UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 3MM LI
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Light Pipe Single Clear Flexible 0.75" (19.05mm) Board/Panel Mount, Press Fit
Type
Flexible 0.75" (19.05mm)
Lens Size
3.55mm