ABM12W-48.0000MHZ-7-B1U-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 1,093
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 17,257
Datasheet
TXC CORPORATION
48 MHz ±10ppm Crystal 7pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead