ABM11W-25.0000MHZ-7-B1U-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 1,553
Datasheet
In Stock: 39
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Jauch Quartz
In Stock: 200
Diodes Incorporated
25 MHz ±10ppm Crystal 7pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead