0402B103K250CT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Würth Elektronik
YAGEO
KEMET
KEMET
10000 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)