ACASA100223002P100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay
In Stock: 3,000
Datasheet
10k, 30k Ohm ±0.5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±50ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals