VJ1111D200JXRAJ | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | VJ1111D200JXRAJ |
Description | CAP CER 20PF 1.5KV C0G/NP0 1111 |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 20 pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | VJ1111D200JXRAJ Models |
Category | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Mfr | Features High Q, Low Loss |
Series | Applications |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type |
Part Status Active | Package / Case 1111 (2828 Metric) |
Capacitance | Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm) |
Tolerance ±5% | Thickness (Max) 0.102" (2.59mm) |