RLR32C6203GMRE5 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
620 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film
RLR32C6203GMRE5
DigiKey Part Number
541-RLR32C6203GMRE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RLR32C6203GMRE5
Description
RES 620K OHM 2% 1W AXIAL
Detailed Description
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Series
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Size / Dimension
0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Failure Rate
M (1%)