ERL3224R000GKEK500 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
24 Ohms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film
ERL3224R000GKEK500
DigiKey Part Number
541-ERL3224R000GKEK500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ERL3224R000GKEK500
Description
RES 24 OHM 2% 1W AXIAL
Detailed Description
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C
Size / Dimension
0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)