CW010130K0KE123 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
130 kOhms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
CW010130K0KE123
DigiKey Part Number
CW010130K0KE123-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CW010130K0KE123
Description
RES 130K OHM 13W 10% AXIAL
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
CW010130K0KE123 Models
Temperature Coefficient
±30ppm/°C
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-65°C ~ 350°C
Size / Dimension
0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)