CRCW1210910RJNEA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 482
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 7,086
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 5,412
Similar
910 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film