SFR2500004304JA500 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for SFR2500004304JA500 is not available
SFR2500004304JA500
DigiKey Part Number
56-SFR2500004304JA500TB-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SFR2500004304JA500
Description
SFR25 5% A5 4M3
Detailed Description
4.3 MOhms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Temperature Coefficient
±250ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Packaging
Tape & Box (TB)
Active
Supplier Device Package
Axial
Resistance
Size / Dimension
0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)