7M-13.000MAAJ-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
ECS Inc.
In Stock: 0
Datasheet
13 MHz ±30ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead