G450N50W4
G450N50W4
cms-digikey-product-number
4244-G450N50W4-ND
cms-manufacturer
cms-manufacturer-product-number
G450N50W4
cms-description
RF ATTENUATOR 50OHM
cms-standard-lead-time
8 Weeks
cms-customer-reference
cms-detailed-description
RF Attenuators 0 Hz ~ 1.7 GHz 50 Ohms 450W
Datasheet
 Datasheet
cms-product-attributes
cms-filter-similar-products
cms-show-empty-attributes
cms-category
Frequency Range
0 Hz ~ 1.7 GHz
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Power (Watts)
450W
Packaging
Tray
Impedance
50 Ohms