C12N50Z4
DigiKey Part Number
4244-C12N50Z4TR-ND - Tape & Reel (TR)
4244-C12N50Z4CT-ND - Cut Tape (CT)
4244-C12N50Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C12N50Z4
Description
SMD TERM 12W 50 OHM 6GHZ 1206
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF IC Termination AMPS, Cellular, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS 6GHz 12W
Category
RF Type
AMPS, Cellular, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS
Manufacturer
TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Secondary Attributes
12W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Package / Case
3-SMD, No Lead
Function
Termination
Base Product Number
Frequency
6GHz