Image for EP-508318-2.5-9 is not available
EP-508318-2.5-9
DigiKey Part Number
EP-508318-2.5-9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EP-508318-2.5-9
Description
LABEL 2X1.25" THERMAL TRANS WHT
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)
Category
Label Type
Die Cut
Manufacturer
TE Connectivity Raychem Cable Protection
For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
Series
Material
Paper
Packaging
2500 per Roll
Label Size
2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)