DTS24T19-32PB-6157 [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS24T19-32PB-6157 [V001] is not available
DTS24T19-32PB-6157 [V001]
DigiKey Part Number
DTS24T19-32PB-6157V001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS24T19-32PB-6157 [V001]
Description
RECP ASSY
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Part Status
Active
Number of Positions
32
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C