DTS24T15-15PC [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS24T15-15PC [V001] is not available
DTS24T15-15PC [V001]
DigiKey Part Number
DTS24T15-15PCV001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS24T15-15PC [V001]
Detailed Description
15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Shell Finish
Durmalon™
Number of Positions
15
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C