DTS24F25-19HB [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS24F25-19HB [V001] is not available
DTS24F25-19HB [V001]
DigiKey Part Number
DTS24F25-19HBV001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS24F25-19HB [V001]
Detailed Description
19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Shell Finish
Electroless Nickel
Active
Color
Silver
Number of Positions
19
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Shell Size - Insert
25-19
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C