DTS24F23-53JA [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS24F23-53JA [V001] is not available
DTS24F23-53JA [V001]
DigiKey Part Number
DTS24F23-53JAV001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS24F23-53JA [V001]
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Number of Positions
53
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Shell Size - Insert
23-53
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C