DTS24F21-39PN [V004] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS24F21-39PN [V004] is not available
DTS24F21-39PN [V004]
DigiKey Part Number
DTS24F21-39PNV004-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS24F21-39PN [V004]
Manufacturer Standard Lead Time
65 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Number of Positions
39
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Shell Size - Insert
21-39
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C