DTS20W25-24SN [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS20W25-24SN [V001] is not available
DTS20W25-24SN [V001]
DigiKey Part Number
DTS20W25-24SNV001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS20W25-24SN [V001]
Manufacturer Standard Lead Time
65 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Shell Finish
Olive Drab Cadmium
Active
Color
Olive Drab
Number of Positions
24
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Shell Size - Insert
25-24
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C