DTS20T21-11PD-6157 [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS20T21-11PD-6157 [V001] is not available
DTS20T21-11PD-6157 [V001]
DigiKey Part Number
DTS20T21-11PD-6157V001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS20T21-11PD-6157 [V001]
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Shell Finish
Durmalon™
Number of Positions
11
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C