CGA4J3X7T2E473M125AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 4,259
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 6,145
Datasheet
Upgrade
In Stock: 41
0.047 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric)