DPX205850DT-4054B5
DigiKey Part Number
445-DPX205850DT-4054B5TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-DPX205850DT-4054B5CT-ND - Cut Tape (CT)
445-DPX205850DT-4054B5DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX205850DT-4054B5
Description
MULTILAYER DPX FOR WLAN/GPS/5G
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 698MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
698MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz