CGA2B2C0G1H120J050BA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 5,404
Datasheet
Taiyo Yuden
Upgrade
YAGEO
Upgrade
Murata Electronics
Murata Electronics
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
Parametric Equivalent
YAGEO
KEMET
KEMET
12 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)