C3216NP01H682J060AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 3,373
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1,392
Datasheet
Similar
Direct
Murata Electronics
Upgrade
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Similar
6800 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)