C2012NP02W392J125AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 861
Datasheet
3900 pF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)