QMK316B7683KLHT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 1,650
Datasheet
0.068 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)