NRH3010T220MNV is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Bourns Inc.
22 µH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 410 mA 924mOhm Max Nonstandard